Rajd Polski PZM 73 z Marina Nawigatorem!

rajd polski pzm 73

 

Rajd Polski PZM 73 z Marina Nawigatorem! Start 30.06.2016!

Przygotowania do rajdu trwają w najlepsze! To już ostatnia faza! Nasz apartamentowiec w Mikołajkach służy za bazę wypadową dla kibiców i uczestników Rajdu!

Już w dniach 30 czerwca – 3 lipca 2016 roku zostanie rozegrany PZM 73. Rajd Polski, siódma runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. To już po raz 12 miejscem zmagań będą Mazury! W tym roku przygotowano aż 21 szutrowych odcinków specjalnych o łącznej długości 306 kilometrów. Bezpośrednie zmagania załóg kibice będą mogli oglądać podczas rozgrywanych prób na torze Mikołajki Arena. Szczegółową mapę rajdów, z naniesioną pinezką naszej lokalizacji zamieściliśmy dla Was tutaj.

rajd polski pzm 73 podium

 

Do rajdu zgłosiło się 67 załóg z 37 krajów. Na pierwszym miejscu pod względem liczebności zawodników uplasowała się Franca (29), za nią na równi Polska i Wielka Brytania (po 12), oraz Norwegia (10), Finlandia (9) i Włochy (8). Ten mocny trzon spowodował, że zawody zdominowane są przez ekipy z Europy, ale nie zabraknie też załóg z Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej, Australii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Kenii, Peru i Paragwaju. Pełną listę zgłoszonych załóg przygotowaliśmy dla Was tutaj.

rajd polski 73 PZM pomarańczowy

 

W tym roku ponownie mamy okazję gościć kibiców i uczestników rajdu w naszym apartamentowcu. Nasz kompleks Marina Nawigator znajduje się w samym sercu zawodów, co mogliście zobaczyć na mapie. To niesamowita przygoda, której nie da się zestawić z niczym innym – zapraszamy na dużą dawkę adrenaliny! Pełny harmonogram PZM 73. Rajdów Polski znajdziecie tutaj.

Nasze apartamenty możecie obejrzeć tutaj.

Jeśli nie chcecie zwlekać i zależy Wam na tym aby natychmiast zarezerwować apartament dla siebie skorzystajcie kliknijcie tutaj!

Do zobaczenia na Rajdzie!