Regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2017

Otwarcie-Regat-Grand-Prix-o-Puchar-Burmistrza-Mikołajek-2017

 

Otwarcie Regat Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2017

Cykl Regat Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek 2017 już otwarty. W całym cyklu żeglarze będą walczyć w pięciu 1- lub 2-dniowych regatach w celu wyłonienia najlepszego żeglarza, który będzie mógł cieszyć się z zacnego pucharu. Zawody potrwają przez całe lato, a rozgrywane będą na Jeziorze Mikołajskim.

Regaty cyklu GP 2017 rozegrane zostaną w dniach:

1) 29-30 kwietnia – regaty eliminacyjne
2) 10-11czerwca – regaty eliminacyjne
3) 15-16lipca – regaty eliminacyjne
4) 5-6sierpnia – regaty eliminacyjne
5) 9 września – regaty eliminacyjne, finałowe i oficjalne ogłoszenie wyników

Jeśli planujesz lato w Mikołajkach, a przy okazji lubisz żeglować i chcesz sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi, lepszej okazji do tego nie będzie. Szczególnie że przez całe lato w Mikołajkach nie tylko organizatorzy zawodów, którymi są Wioska Żeglarska Mikołajki Grupa Amax i UMiG Mikołajki przygotowali wiele atrakcji z dniami Mikołajek w roli głównej. Dodajmy jeszcze, że wpisowe na każdy z cyklu zawodów niezależnie od długości trwania zawodów wynosi jedynie 199 zł.

Trening w Nawigatorze

Jeśli z kolei chcesz potrenować, okazję do tego daje Ci Marina Nawigator z Mikołajek, oferująca czarter jachtów na Mazurach. Poza dziewięcioma jachtami i łodzią motorową do wykorzystania nasi goście mają również wiele apartamentów czy domków, dzięki czemu nie będzie najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca noclegowego.

Pływając po Jeziorze Mikołajskim, dobrze poznacie specyfikę tego akwenu i jego prądy, dzięki czemu znacznie lepiej przygotujecie się do kolejnych zawodów, zwiększając tym samym swoje szanse na sukces.

Dostępne jachty to Cobra 33 Prestiż, Cobra 33 Armatoski CE, Cobra 33 CE, Tes 32 Dreamer Prestiż, Janmor 31 Arrmatorski, Tango 30 Prestiż, Antila 26, Twister 950 oraz jacht Sasanka 660 i łódź motorowa Maxum 2400 SC3.

Wszystkie jachty czarterowane są w atrakcyjnej cenie i na dogodnych dla klienta warunkach. W imieniu www.marinanawigator.pl wszystkich zainteresowanych czarterem jachtów w Marinie gorąco zapraszamy do ich rezerwacji.